Kariera

Jacy jesteśmy?

Przede wszystkim staramy się być „zespołem” nie tylko z nazwy. Działamy zespołowo, jesteśmy otwarci w codziennych relacjach, dbamy o siebie nawzajem, lubimy ze sobą współpracować, jesteśmy elastyczni na indywidualne sytuacje. Naszą największą wartością są nasi pracownicy. Dostrzegamy ich predyspozycje i doceniamy kompetencje. Rozwijamy naturalne talenty i uczymy profesjonalizmu. Cenimy kreatywność i zaangażowanie.  Wartością nadrzędną w naszym działaniu jest praca zespołowa, wspólny cel i sukcesy naszych klientów.

Wielkość naszej firmy jest naszym atutem – dzięki temu, że nie jesteśmy korporacją, możemy być bliżej klienta, ale też bliżej pracowników, bez proceduralnych ograniczeń.

Kogo szukamy?

Stwarzamy możliwość rozwoju zawodowego i pracy w doświadczonym środowisku biznesowym, pod opieką najlepszych specjalistów. Zapraszamy do aplikowania do Accreo zarówno osoby z doświadczeniem, jak i studentów i absolwentów. Minimalne wymagania jakie musisz spełnić to wykształcenie prawnicze lub/i ekonomiczne i biegła znajomość języka angielskiego. Poszukujemy osób kreatywnych, błyskotliwych i zaangażowanych, którzy chcą wnieść do naszego zespołu swój profesjonalizm i wiedzę, zorientowanych na pracę zespołową i wspólny cel.

Rekrutację prowadzimy w zależności od bieżącego zapotrzebowania, ale dokładnie analizujemy również wszystkie kandydatury spontaniczne.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Accreo, zachęcamy do składania CV w jęz. polskim i listu motywacyjnego w jęz. angielskim na adres e-mail: rekrutacja@accreo.pl