O nas

Accreo to nowoczesna firma doradcza, oferująca usługi dedykowane przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, business restructuringu oraz doradztwa europejskiego.

Marką Accreo jest niezmiennie wysoka jakość realizowanych usług, bezpieczeństwo podatkowe i prawne proponowanych rozwiązań oraz unikalna wartość dodana, niezmiernie istotna z punktu widzenia stabilności i sprawnego zarządzania firmą w stale zmieniających się realiach biznesowych. Koncentrujemy się na tym co ważne dla przedsiębiorców, i z pewnością takie podejście do współpracy sprawia, że od lat towarzyszymy naszym klientom w codziennym zarządzaniu majątkiem firmowym i rodzinnym. 

Cechą wyróżniającą doradców Accreo jest elastyczny model współdziałania grup eksperckich z oferowanych linii biznesowych, które w zależności od potrzeb klientów, łączą się w zespoły projektowe lub zachowują całkowitą odrębność. Taki sposób zarządzania firmą pozwala nam bardziej elastycznie dostosowywać się do potrzeb naszych klientów oraz oferować najlepsze rozwiązania w najbardziej złożonych zagadnieniach prawnopodatkowych, a także efektywnie kierować zespołami merytorycznymi, przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej niezależności od podmiotów audytorskich. 

Starannie dobrany zespół ekspertów w Accreo to nasz największy atut. Skuteczność oraz efektywność naszych usług są poparte wieloletnim, globalnym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą założycieli i pracowników firmy, zdobywanymi od początków gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Nasi kluczowi specjaliści aktywnie angażują się merytorycznie w działania wielu organizacji biznesowych i stowarzyszeń branżowych oraz ściśle współpracują z autorytetami naukowymi i specjalistami z wielu dziedzin gospodarki.

Wspólne wartości biznesowe, synergia oferowanych usług oraz znajomość wielu specjalizacji branżowych, gwarantują efektywność naszych działań, i tym samym tworzą unikalną propozycję nowoczesnych usług doradczych w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Accreo.