Usługi

Marka Accreo to symbol bezpieczeństwa i skuteczności proponowanych rozwiązań oraz znak firmowy najwyższej jakości usług doradztwa podatkowego i prawnego, business restructuringu oraz doradztwa europejskiego. Profesjonalizm w działaniu, zaangażowanie w pracę oraz zorientowanie na potrzeby klientów uważamy za standard naszych usług, a wieloletnie i trwałe relacje biznesowe odbieramy jako stałe udoskonalanie procesu obsługi oraz spełnianie oczekiwań naszych klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte bogatą międzynarodową praktyką, zdobytą przy realizacji projektów dla największych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Koncentrujemy się na tym, co ważne dla przedsiębiorców. Identyfikujemy i oceniamy ryzyka prawne, a następnie rekomendujemy rozwiązania optymalne biznesowo, prawnie i podatkowo. Szybko i efektywnie podejmujemy działania zarówno w sytuacjach kryzysowych, jak i w związku z nowymi projektami inwestycyjnymi.

W trosce o specyficzne potrzeby naszych klientów oraz z uwagi na zmieniającą się rzeczywistość gospodarczą w Polsce, stale pogłębiamy nasze specjalizacje branżowe. Eksperci Accreo aktywnie angażują się merytorycznie w działania wielu organizacji biznesowych i stowarzyszeń branżowych oraz ściśle współpracują z autorytetami naukowymi i specjalistami z wielu dziedzin gospodarki.

Oferujemy jasny i prosty sposób współpracy, uwzględniający specyfikę branży oraz potrzeby biznesowe klientów. Staramy się elastycznie i praktycznie podchodzić do realizacji każdego projektu i jesteśmy gotowi do zaoferowania wielu korzystnych form współpracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak pracujemy, wyślij zapytanie korzystając z formularza kontaktowego.

Doradztwo Podatkowe

Bieżące doradztwo podatkowe, ceny transferowe, doradztwo dla pracodawców, podatek VAT, CIT, PIT, akcyza, międzynarodowe planowanie podatkowe, specjalne strefy ekonomiczne, postępowania podatkowe i skarbowe.

Business Restructuring

Opracowujemy szczegółowe i obiektywne analizy, dostarczające informacji o ryzykach i korzyściach z dokonywanych transakcji. Zarządzamy kapitałem obrotowym oraz doradzamy w przygotowaniu planów finansowych.

Doradztwo Europejskie

Wspieramy przedsiębiorców w pozyskaniu dofinansowania ze środków europejskich (fundusze UE, programy międzynarodowe) oraz środków krajowych (granty rządowe, zwolnienia podatkowe na działalność prowadzoną w SSE).